Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Tetsuo #1908 üzenetére

    megfelel nekik az adott környezet:) max kicsit rá kell segíteni
    esetünkben jó a kert mikroklímája, téglafallal körülvett, mögötte pedig magas házak, van légmozgás, de pára is
    vettem leandert is, levittem a full sötét 7-10 fokos pincébe, tavasszal mikor felhoztam szebb volt mint ősszel, egyik srác szülei már kiültették a sajátjukat, akkora mint egy fa, amelyik élni akar megoldja, alkalmazkodik, sétányrózsából egy meghalt, másik meg már akkora amire kertészetben is megnyalnák a szájukat ( :
    törpe nyugati tuja, és másik szögből, különleges élénkzöld színnel
    balról mellette egy kobold gömb, hátul arany tuja
    rakéta tuja

    oregoni hamis ciprus egyik verziója
    törpe gömb tuja - mint a kobold csak szabályosabb gömb formával és stétebb színben -
    ismeretlen tuja, legalábbis nem tudom mi ő, sok éves, valami nagyon okos rosszul "fejezte le", szétágazott mindenfelé mint egy gnóm, nem is locsolták, tavaly kapott egy gömb formázó hajnyírást, még nem az igazi, de az lesz

    pampafű borús időben, afrikából honos, örökzöld, télen fagy ellen védeni kell, szárait lekötve, h ne tudjon a tőhöz csapadék jutni, tavaszal kibontottam, leveleinek felét kb eltávolítottam, első tele volt, összekapta magát, hatalmasra nőtt
    közelről
    nagyon közelről ( : kb 40cm-es a virágja

    idén csak elvétve tudtam velük foglalkozni, ha lesz lehetőségem jövőre folytatom és bővítem a rezervátumot, a növényeknek csak szeretet kell és szubsztrállll' no és én ( : nem tartom szenvedésnek, h le kell vinni a pincébe a leandert és sétány rózsát ősszel, és néha párásítani kell a tujákat, és locsolni a növényeket, már lassan a zebrafű is nagyobb mint én, csepegtetős öntözéssel nem lenne akkora, odaállok slaggal és locsolom őket, túlélem

    szerk:
    sztem nem úgy néznek ki, mint akik szenvednek (((( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák