Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    December 21.-én vásároltam egy webáruházban tv-t. Az volt kiírva, hogy Külső raktáron, rendelhető 2-3 munkanap Még most is ugyanaz van ott. [link]
    Másnap felhívtak, hogy ezt a készüléket már nem tudják kiszállítani karácsonyig, nem kérek-e helyette egy Samsung típust. Nem kértem, maradtam a megrendeltnél és mondtam, hogy jó lesz az szilveszterre is. Nem mondott rá semmit, csak hogy rendben. Nem jött meg addig sem, 2.-án megkérdeztem, hogy áll a dolog. Azt felelték, hogy ilyenkor bezárnak a nagykerek, és van amelyik már 3.-án, van amelyik csak a második héten nyit ki és majd akkor tudják megrendelni. Máig nem jött meg a rendelésemet visszaigazoló email sem, ugyanis az, amit kaptam a megrendelés után arról, hogy sikeres volt a rendelés, "nem számít visszaigazolásnak". Ez normális? Nem az lehet, hogy nincs nekik, de nem akarják visszamondani a megrendelésem, hátha lesz? Én meg talán hiába várok, és máshonnan már meg is kaphattam volna? Igaz lehet, hogy van olyan nagyker, ami csak a második héten nyit ki? Nekem nem tűnik ésszerűnek. Talán jobb lenne elállnom a vásárlástól, és máshonnan megrendelni. Ilyenkor még meg lehet ezt tenni? Azt tudom, hogy 15 napig elállhatok a vásárlástól, de ebbe beletartozik az az idő, amíg várom, hogy kihozzák? Vagy onnan indul, ha már megkaptam? Fizetve még nem volt, a futárnak kéne fizetnem.

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

  • ceia

    őstag

    válasz Corsair90 #9108 üzenetére

    Köszönöm, azon a linken mindent leírnak! Kár hogy nem is néztem meg, talán mert csak egy link volt, semmi sem állt mellette. :B Tehát amíg meg nem jön, bármikor lemondhatom. Furcsa, mert 14 napot írnak, az ünnepek előtt pedig egy tv-műsorban 15 napot mondott egy jogász. Megkérdezem ma, hogy kinyitott-e az a nagyker, ahonnan ők rendelnek, vagy ha nem, csak tudják, mikor nyit.. És ha nem hétfőn, már mondom is vissza. Szerintem csak hitegetnek. Ha 2-3 napot írnak, ne akarják 2-3 hét múlva küldeni :( Ma van a 16. napja, hogy megrendeltem.

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák