Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kerkess

    csendes tag

    válasz szab.tam #2909 üzenetére

    Helló
    Az lenne a kérdésem eladtam egy notebook-ot 13e ft-ért a gép üzembiztos állapotban lett postázva minden tartozékával együtt.A vevő megkapta majd irta hogy bekapcsol de nem ad képet vagy be sem kapcsolt mindenfélét.
    Kértem nézesse meg valkivel aki ért hozzá hátha meg tudja mondani mi a gond mert az ö elmondásából nem igazán derült ki.Elvitte állitolag egy szervizbe ahol azt mondták döglött az alaplap és a ram is rossz??Nekem kamunak tünik lehet nem tert igényt a gépre elfogyott a pénze vagy vissza utalom és el sem küldi a gépet.
    Nem tudom mi legyen elég ha azt ajánlom fel hogy küldje vissza a gépet ki javitattom és vissza postázom.Nekem ez a legbiztosabb ha nem hazudik és nem javitható a gép akkor vissza fizetem az árát.
    Bár hangsúlyozom kétlem hogy elromlott.
    Egyáltaln ki ilyenkor a felelős hiszen én állotom hogy üzemel ö meg hogy nem de hogy kinek a birtokában volt amikor meghibásodott az ebből nem derül ki.,tudom hogy 8 napon belül vissza kell venni de ennek is vannak gondolom feltételei pl ha bele ejted a wc be az egy napos telefonod nem biztos hogy kicserélik garanciába.

    A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja...Én végeztem a feladat oroszlánrészét: üvöltöttem!

Új hozzászólás Aktív témák