Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz zeoos #977 üzenetére

    Mélyen egyetértek hanee-val. És kikérem magamnak ezt a lekezelő, üntyülüpüntyülü stílust, és megkérlek, hogy fejezd ezt be.

    Felnőtt emberek vagyunk, akkor kezeljük is úgy egymást. Én úgy kezellek, de ezt tőled is elvárom. Úgy ítélsz, hogy nem ismersz. Attól, hogy szerinted nem lehet valakinek annyi ideje, hogy eljárjon néha a pH!-ra, attól még lehet, hogy ez nem igaz - főleg mivel nem ismerjük egymást... És bírom, ahogy közvetve az egész fórumozó társaságot naplopónak titulálod, miközben te is itt vagy. Hát ez kissé kétszínű dolog, de persze neked nyilván van jó indokod rá - másnak nem lehet. :(((

    Megindokoltam, honnan tudom amit tudok, de te semmit nem mondtál, csak vaktában hangoztatsz mindenfélét, ami az adott rendszer nem ismeretéről árulkodik. De te csak mondod, mondod, nyilván te tudod legjobban a világon, nálad van a bölcsek köve... :U

    Leszólod hanee-t, mert még nem végezte el a jogot - ugyan milyen alapon? Hiszen épp te írtad, hogy a diploma meg a dr semmit nem számít, akkor nem mindegy, megvan-e a diplomája vagy sem? És egyáltalán, véleménye, tapasztalata lehet annak is, aki még nem kezdte el ezt a szakmát, pl. rengetegen dolgoznak ügyvédi irodában egyetem alatt is, és így igencsak látják, ismerik a rendszert belülről.

    Azt hittem, lehet értelmesen vitázni, beszélgetni, de veled, ezzel a hozzáállással úgy tűnik, nem. Hát nem erőltetem...

    mod: Időközben úgy látom, zeeos fórumtárstól véglegesen megváltunk, kitiltották. :U

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák