Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz ityam #21502 üzenetére

    Ha jól működik, akkor nem izgatott volna, hogy ujjlenyomatos, mert letörlöm róla. Maximum egy pillanatra fennakadtam volna rajta. Nekem inkább olyannak tűnt a sztori, hogy valaki visszaküldte garanciára, aztán ott porosodott egy darabig javítás nélkül. Utána berendeltem egy ugyanolyat, nem volt éppen raktárkészlet, aztán én lettem a szerencsés, akinek a cég így teljesítette a rendelését. Meg persze az oda-vissza szállítást is levonták, amikor végül elálltam, szóval buktam 10k-t egy 50k-s monitornál, mert monitornál ugye a szállítás nem olcsó. A fogyasztóvédelem valamiért ezekkel az alja számtech cégekkel nem hajlandó foglalkozni, hiába jelentettem fel őket. Szerintem ez a legnagyobb gond, mert mástól is hallottam 1-2 éve még ennél durvább Iponos történetet, ami a végén a bíróságon fejeződött be, és az én ügyem lassan 10 éve volt, szóval azóta is ugyanígy működik a cég. Nálam a törvényt három ponton sértette, a másik esetnél 4 vagy 5 ponton, de úgy látszik ez nem számít. Gondolom valakinek a valakije lehet a tulajdonos, azért nem vonatkoznak rájuk a törvények, vagy nem tudom mit gondoljak erről az egészről.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák