Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz kiskeke94 #3958 üzenetére

    Nem igazán került még szóba itt a topikban, tehát valószínűleg nem sokunknak vagy egyikőnknek sem volt a fején a konkrét típus. Csatlakozván vzsryl kollégához, én is arra utalnék, hogy a Skullcandy fejhallgatók számkivetett páriák ebben a topikban (majdnem annyira, mint a Beats-ek), de egyébként jellemzően más hifista topikokban is, nemzetközileg is. Ezek olyan fejhallgatók, amiket jóérzésű hifista nem vesz a fejére, egyrészt mert "divatdizájnok", másrészt mert rondák, harmadrészt mert a beléjük fektetett költségek elég nagy hányada folyik el a márka hájpolásába, ergo nyilván kicsi az esély, hogy a hangminőséget tekintve jó ár-értékű típusok kerülnek ki a cég kezéből. Én magam különösen távol állok attól, hogy valaha is ebből a márkából válasszak fejhallgatót, és azt még a fejemre is tegyem, ezért aztán különösen pironkodva vallom be, hogy kipróbálván a Hesh és az Aviator típusaikat, az árukhoz képest eléggé tetszett a hangjuk, magam sem akartam elhinni magamnak!!!
    Tudjuk persze, hogy te konkrétan az Uprock-ra vagy kíváncsi, ám kicsi az esély, hogy éppen arra a típusra vonatkozólag ebben a topikban tud majd valaki véleményt mondani. (Azért persze várjál türelemmel, hátha mégis.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák