Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darvinya

    titán

    válasz fles1 #81406 üzenetére

    Szerintem OneAudio Pro-d rosszul van összerakva, emiatt recseg.
    Használom lassan 1 hónapja, s nem tűnt fel, hogy recsegne.

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz fles1 #81406 üzenetére

    Cimborám Pioneerjének a vezetékén lévő mikrofon résznél a műanyag borítás szétesett, most úgy használja, hogy ott nincs meg hátul a műanyag. Ezt nem fogod megoldani szétszerelés, forrasztás nélkül, az OneOdiot meg olyan vezetékkel szereled, amilyennel akarod.
    Az OneOdiomat fél éve nyúzom. A párnáját ha 100X nem vettem le róla, akkor egyszer se (teszteltem különféle párnákkal). Párna nem szakad, nem foszladozik. Az enyém sem recseg, pedig a csuklójánál már meg is bontottam egyszer, pusztán azért, hogy a csuklóját ide a fórumra ki tudjam fényképezni.

    Tény, hogy a minőségérzeten nem segít, hogy a két kagyló össze-vissza lifeg (ha már DJ :DD ), de ettől még tartós lesz, legalább is eddig az.

    Mélyen tudsz csökkenteni azzal, hogy ha ILYEN párnát rendelsz hozzá (95mm-es), vagy a kagyló külső és belső között lévő szigetelő csíkot kiveszed. Utóbbi esetében én inkább azt tapasztaltam, hogy a tér lett nagyobb, és több magasabb lett, de mindenféleképp jobb lett a hangzás. Erre darvinya jött rá, ő is csak megerősíteni tudja. A kettő együtt (szigetelés kiszedés + párna mod) együtt már túl sok volt, vagy egyik, vagy másik.

    Nyilván ezektől függetlenül a JVC még mindig jobban bejöhet, de ettől szép a világ, kinek a pap, kinek a paplan. :B

    Szerk.: Nem találtam pontos méretet a JVC párnájához, de közelinek tűnik a mérete. Esetleg, ha azzal sikerülne egy próba? Az OneOdiora könnyen fel tudsz rakni rá egy másikat, mert van neki egy pöcök, amire ha felhelyezed a párna szélét, csak körbe kell tekerni, és "felrakja magát" a párna. Egy kísérletet megérhet, ha passzol a méret. Ha nem, akkor bocs.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo + Hifiman HE400SE https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák