Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz AkosAkos #358 üzenetére

    Sennit nem próbáltam, számomra nagyon kényelmes a Fatal1ty, elforgathatóak a fülkagylók, így nekem pont a fülemre illeszkedik, plüss párnái vannak, ami nagyon kényelmes, viszont szedi össze a port...4 fokozatban álíltható, a magassága, amit én rögtön a négyesre vettem (pedig nincs nagy fejem!), elején kicsit nagy volt a szorítóerő, mostmár teljesen kényelmes...eleinte csalódott voltam a hangjában, használattal rengeteget tisztult, és mostmár elviselhető, mint említettem zenére nem ezt fogod imádni, de nem is arra lett kitalálva...játékban számomra kifogástalan. Mikrofonja korrekt, az egész fejhallgató tiszta műanyag, de viszonylag strapabíró, leejtettem párszor, és az égvilágon semmi baja nem lett.

    Az árát abszolút megérte, (anno 7k-ért vettem újonnan), de egy hangkártya azért szerintem már emellé is ajánlott (nem tudom hogy alaplapi "erőlködőn" mit bír a fejhallgató).

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák