Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rendo84

    senior tag

    válasz K1nG HuNp #9849 üzenetére

    Szerintem senkinek nem kellene beleélnie ebbe a charity dolgoba magát, mert a mai világban ez az egyik legjobb módja annak, hogy kihasználák és becsapják az emebreket!
    Nem lehet itt mindenki ennyire naív, hogy mindent elhiggyen...
    Tényleg azt hiszitek, hogy az erre a célra befolyt összeget, feltétlen erre foják költeni? Lehet hogy igen, lehet hogy nem, ezt nem fogjátok tudni ellenőrizni úgy sem.
    Ha annyira adakozni szeretnétek, jótékonykodni, fogadjatok örökbe 5 purgyét, vagy ha találtok egy hajléktalant vegyetek neki ételt, kézből kézbe...közvetítő nélkül.

    Nem feltétlen idevág, de a piramisjátékok és pilótajátékok aranykorát éljük, itt Mo-on is, amivel szintén sok embert hülyítenek nálunk is, ebbe is sokan beleugranak, pénzt tesznek bele, ezekről is azt hiszik, milyen jó dolog, aztán meg jön utána a csalódás.
    Nem szeretném szétoffolni a topicot, csak leírtam a tapasztalatomat, nem abban a világban élünk, ahol mindenben és mindenkiben meg lehet bízni.
    Nem is szeretnék írni ezzel a témával kapcsoaltban már, illetve elnézést ha valakit megbántottam, felzaklattam. :)

Új hozzászólás Aktív témák