Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    Új Humble Unity Bundle

    Az utóbbiakhoz képest nem rossz, csak két probléma van vele:
    1. Kevés játék
    2. Rebundle
    Mostanában a weekly bundle vagy nincs vagy promó cucc vagy újrabundlizása a monthlynak/régebbi bundlenek.

    Ha csak a játékokat nézzük, akkor viszont elég masszív cucc.

    Én a relaxed, nyugisabb, lassabb/szöszmötölős gameplay lelkes támogatója vagyok. Aki picit hasonló beállítottságú, annak nagyon ajánlom a következőket:
    - Oxenfree - $1 -os pakkban mindenképp be kell szerezni. Nagyon tetszett.
    - Last Day of June - egyik kedvencem az elmúlt évekből.
    - Shadow Tactics - Commandos remake, zseniális.

    Elmegy kategória:
    - AER Memories of Old - egy full nyugis játék, kicsit olyan mint az ABZU, csak nem a vízben uszkálgatsz, hanem a levegőben szállsz szigetről szigetre. Számomra nem volt annyival magávalragadó mint az előbb említett cím, de ettől még nem rossz. Ennyiért meg pláne nem.

    Amiket nem próbáltam, de jókat hallottam róluk:
    - Wasteland 2: Director's Cut
    - Torment: Tides of Numenera

    Ami nem tetszett:
    - Final Station - nem volt bejövős. Igaz ez annak köszönhető, hogy számomra az már túlságosan akciódús, frusztráló. Ész nélkül lövöldözni mindenféle management nélkül nem az én műfajom.

    Szóval jó csomag lett nagyon, de mégsem tudok őszintén csettinteni egy nagyot és azt mondani, hogy "na srácok, most tényleg odatettétek magatok!".

    Itt jegyezném meg, hogy egy Torment: Tides of Numenera -ra vevő lennék. Csere vagy PP is játszik. :R

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák