Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz fLeSs #3425 üzenetére

    F2 BIOS:
    - improve DDR2 1066 memory support for AM2+ CPU
    - Add x0.5 ratio option in BIOS for AM2+ CPU

    F3A BIOS:
    - Improve HT3.0 bus overclocking ability
    - Modify DDR2 memory timing

    Szerintem nem lesz gond vele :)
    Ezt az NB frek. emelést kipróbálod, vagy meghagyod Oliverda-nak? :U

    Szerk: egy hsz szerint van már F3B is, nem tudom mikor lesz elérhető.

    Szerk2: Az F3A BIOS-ról:
    We are working on a BIOS release after this with the NB multiplier being available. Also, F3A addresses DDR2-1066 compatibility,corrects a few ratio problems with F2 final, and increases VCore range. However, 2GB module compatibility is still not where it needs to be currently.

    [ Szerkesztve ]

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • siriq

    őstag

    válasz fLeSs #3425 üzenetére

    Sajnos a DFI lapon kivul nem nagyon lehet normalisan kihajtani a a procit(tuning). Alaporajelen meg jo bar szerintem erdemes lenne ugy is tesztelni hogy a proci orajele alapon megy es az NB meg van emelve meg siman is. A tuning meg majd szerencsekerdese lesz abban a lapban.

    Szerk: Ha van ujabb bios akkor lehet valtozni fog a felallas. Azert hogy megtudja nem fogok rendelni magamnak.
    Ha megrendelm a cuccokat es 30 napon belul visszakuldom akkor csak egy aprocsaka osszeget nem kapok vissza az eredeti vetelarbol. Ha gondolod legkozlebb erdekel az ilyesmi akkor szolhatsz. Mar ha ennyi ido eleg a teszthez.

    [ Szerkesztve ]

    Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Új hozzászólás Aktív témák