Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz dezz #214 üzenetére

    ''Ezt a C2D alapján mondod? Ne feledjük, hogy az új arch. volt a régi gyártástechen, most meg új gyártástechre kell átállni, aminek van egy felfutási ideje.''
    ''Szokásos, bevált'' Intel marketinget nem érdekli az architektura. Megaszonydják neki mikor lesz már tömegtermelésben oszt azelött amennyivel szerintük jó kérnek 10db es példányt a marketingesek és hadszoljon. Legutoljára ez sacckb 4hóval volt elöbb.
    A dolog anno bejött. Nemlepödnék meg ha uez lenne mostis.


    ''Én nem tudok semmilyen jelentősebb finomításró....''

    legyen pl anand:
    '' Keep in mind that the Wolfdale core is running at a 9.2% higher clock speed, but even if Cinebench scaled perfectly with clock speed there's still at least a 10% increase in performance due to the micro-architectural improvements found in Penryn.


    Tippelgetni meg énis tippelgetek K10teljesítményér mert megnéztem, elolvastam a sajtóanyagot amit kiadott AMD, meg pl anadtech írását, hogy ez milyen fasza lesz. De ezalapján kijelenteni, hogy integerben ez lebegőpontosban az.... no ilyet nemmernék... rengetegszer vágtak már át minket a marketingesek sajtóanyagai. rengetegszer. (nemcsak engem szakembereket is)

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák