Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz Fiery #15433 üzenetére

    Az én angolommal úgy értelmezném azt a mondatot, hogy sikeresen megterveztek és legyártottak többféle x86 és ARM chipet, beleértve a Piledrivert, az Excavatort, a Zent és a K12-t.

    A K12 a piaci viszonyok miatt csúszik, nem azért mert ne lenne még kész. Nem annyira ugrottak rá a nagy datacenter üzemeltetők ezekre az ARM-os megoldásokra, pedig ez a chip a tesztek alapján elég jó képességű lett. A Zennek meg nem is árt ha már tapeoutig eljutott, legalább a megjelenésig még dolgozhatnak rajta. Nem hiszem, hogy beleférne még egy Bulldozer-féle fiaskó, az újabb min. 5-6 átvészelendő évet jelentene a következő generáció elkészítéséig és piacra kerüléséig. A két magot két team készítette szerintem, de nem egymástól teljesen függetlenül. Jim Keller úgy tudom mindkettő fejlesztésben benne volt.

    szerk: körülnéztem LinkedIn-en, jó pár embert találtam aki vagy "next generation product"-on vagy egész konkrétan K12 vagy Zen projekten dolgozott/dolgozik.

    [ Szerkesztve ]

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák