Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz r3dsnake #6046 üzenetére

    Ha csak ennyi a vágy, miért nem állítod rá a szükséges fájlokat tartalmazó könyvtárakra mondjuk a Google Drive-ot? Igaz más tészta, de én ezt akkor csináltam, mikor adott videojátékhoz nem volt felhő szinkron és csak a játékmentéseimet akartam frissen tartani két gépen egyszerre, felesleges másolgatás nélkül.

    Szerk: Egyetértek veled, az elmúlt napok nyígásai nálam is erről szóltak, hogy régi motoros Lightroom felhasználóként amúgy lenne igényem a felhőbe mentős/szinkronizálós/mobilon szerkesztős szolgáltatásra, de a Classic ezt nem tudja magától, csak ha előbb átszinkronizálom a hülyébbik Lightroomba. Néha nekifutok annak, hogy na lássuk hol tart most az új Lightroom, aztán mindig kiderül, hogy sehol és csak egyszerűen nem értem. Vagyis de, értem. Sajnos az Adobe nincs abban a helyzetben, hogy érdemben versenyeznie kéne másokkal és ez a Creative Cloud többi szoftverére is igaz, hatalmas a beágyazottsága, így hát különösebben nem is érdekli, hogy amit művel az jó-e a felhasználónak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák