Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz Alx.Mercer #1998 üzenetére

    Az úgy jó: az a lényeg, hogy nem állítottad el.

    Ha ilyen árkategóriában gondolkodsz, akkor: nekem Dell 2709 van, ami szintén régi (annyira, hogy még CCFL világítású és S-PVA paneles), viszont 99% Adobe RGB-t tud a kalibrációm szerint (abban dolgozom). A feketéje sokkal szebb (mélyebb), mint bármilyen IPS panelé...Persze a monitoros topicban lefikáznák, mert milyen retró már a csak FHD felbontás a 27"-on. :DDD Én pont emiatt szeretem: nagyok a pixelek és 60 (!) óra non-stop retusálás (nekem az az elsődleges: én csak arra használom) után sem fáradt el a szeme tőle (megtörtént nemrég, amikor egy fine art albumot kellett határidőre nyomdába küldenem). Ráadásul nem 16:9, hanem 16:10 a képaránya (1920x1200). Az olyan plusszokat, mint a beépített 5.1 hangkimenet, USB hub és kártyaolvasó már nem is mondom... :) Tavaly 60.000 Ft körüli áron elárasztották vele az országot, talán van még belőle itt-ott (Oázisban is volt, ha jól emlékszem).

    A mostani Dellek közül egy U2713HM lenne jó vétel ha mindenáron IPS-t akarsz (bár csak sRGB-t tud a benne lévő LG panel miatt, meg a szürke gradiensei kicsit kókányak).

    [ Szerkesztve ]

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák