Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lorant80

    tag

    válasz tlala #647 üzenetére

    Hy...!

    Winner_hun - tlala

    Igen próbáltam és ki is kapcsoltam "A rámutatás pontosságának javítása" opciót, amivel valamelyest talán precizebbé válik a mozgás (rámutatás) de akkor lelassul az egér és kell állítani a sebességen, amivel újra a rossz irányba megy el az egér beállítás...!
    Jelenleg garizáson van a 21" monitorom és így egy 17" CRT-n próbálgatom az egeret...(így nem annyira reális a dolog SZERINTEM..., na de mindegy ez most így van), és így jobban viselkedik (szerintem a monitor mérete is befügg - mert ugye gyorsabbra stb kell állítani az egeret, ha ugyan olyan mozgatással be akarod járni a 21" monitort és így már vesz a precízség is - VAGY?)

    Röhej, de a legjobb eredményt egy "Genius USB Wheel-Mouse" driver adja... - ezek szerint érdemes egy másik gyártó (Genius, Microsft stb) drivereivel is próbálkozni..., az egér avval is beállítható???
    Még egy dolog..., mondjuk ma beállítom az egeret és jól működik, kényelmes a használata..., holnap már ezekkel a beállításokkal kinszenvedés dolgozni és kezdhetem babrálni, újra beállítani (természetessen az értékek nem változtak meg..., maradt minden a tegnapi beállításon, de még is másképp viselkedik az egér) Ez mitől lehet?

    S.L

Új hozzászólás Aktív témák