Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • levaid

    csendes tag

    válasz nagyimi #1 üzenetére

    sziasztok! nekem is Mustek 1200 UB Plus-om van...és detto ugyanaz a bajom mint nagyiminek...több gépen is néztem és nem az 1.1 usb a baj. win98-cal és 1.1 usb-vel volt használva és addig működött...aztán az 1.1-hez xp lett rendelve és onnantól szevasz...egy xp-s gépen se megy! próbáltam eredeti xp-vel, sp1-gyel és nem jó! vki nem tud segíteni??? köszi...

  • jasonka

    aktív tag

    válasz nagyimi #1 üzenetére

    Úgy tűnik sorstársak vagyunk...

    Ez a szemét, trágyadomb,.... XP :W a scanner feltelepítése után két-három napig ''udvariasan'', ''lelkendezve'' felrak a ''Gyorsindító''-ra egy ikont ''Direct Scan'' néven, ami betöltődik a Windows-sal (ha kell, ha nem ) hogy - úgymond - kényelmesebb legyen a felhasználónak..
    Aztán egyszercsak elkezdi ''üldözni'' - megjelenik egy másik ikon, hogy aszongya: ''hardver biztonsgos eltávolítása'' - aztán a scanner ikonja pirossal áthúzva.
    A scanner ilyenkor még megtalálható a hardvereszközök között, de ha használni kéne akkor azt írja ki, hogy ''nincs bedugva'', ''a scanner nem áll készen...''

    Próbáltam már mindent: driverfrissítést, kidugást, bedugást, leszedést, újra- és rátelepítést de hónapok óta ez a helyzet - pár napig ''megtűri'' aztán egyszercsak elkezdi ezt az idegtépő játékot.
    Pedig NEM fogok új scannert venni - meg vagyok vele elégedve - akkor inkább lehet, hogy visszatérek a WIN198 SE-höz...

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Hja kérem ! A Belváros !...

Új hozzászólás Aktív témák