Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz Thyb #184 üzenetére

    Egyet értek veled a dologban - én tavaly októberben hagytam ott a munkahelyemet emiatt.

    Egy nemrégen privatizált dunaújvárosi nagyvállalat egyik kft-jénél dolgoztam 6 évig.
    Nagyjából négy éve bementem a főnökhöz, hogy megválok a cégtől, mert a felelősséghez képest erősen karcsúnak találtam a fizetést. Én hülye bedőltem neki...
    Ígért mindent - béremelést, előmenetelt, iskoláztatást, ezekből egyik sem valósult meg, mert előkerült a jó öreg vaskalap és hiába csináltam meg mindent, amit a nyakamba sóztak ( sokszor még olyat is, ami nem is az én dolgom lett volna ), a végén egy olyan embert helyeztek ''följebb'', akinek a maszek a legfontosabb, más pedig nyugodtan dolgozhat helyette is... ( A kolléga egyébként később került a céghez, sokmindent tőlem tanult meg...)
    Egyébként maga a poszt kirakat volt csupán, némi pénz járt csak vele...
    Amikor megkérdeztem, hogy miért, egyszerűen annyit mondott a főnök, hogy 20 évvel idősebb nálam...

    Bementem hozzá egy szép szeptemberi napon és közöltem vele, hogy felmondok - még akkor is megpróbált etetni... De annyira én sem vagyok hülye, hogy kétszer ugyanazt a sz@rt megegyen...

    Sokkal előbb be kellett volna telnie pohárnak - most egy jólfizető állásom van ( majdnem a dupláját hazaviszem annak, amit az előző cégnél kaptam ) és legalább újoncként tudom, hogy miért néznek hülyének ;]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák