Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twollah

    nagyúr

    Na akkor en is beleobegatok ebbe a topicba.

    Lehet kilogok a sorbol az iskolammal, de en ugy vagyok vele, hogy szamomra nem szegeny ha dolgozni kell.

    Az iskolam egy nyomdaipari szakmunkas (ofszet gepmester gy.k.: ''nyomdasz'').
    '93 ota szinte megszakitas nelkul munkaviszonyban vagyok, szoval van szakmai rutinom.

    Eddig '03ban, es '05ben voltam kb egy, egy honapig munkanelkuli.

    Boszen forgattam az Expresszt, bujtam az Expressz online kiadasat, es remenykedtem, hogy mihamarabb uj allast talalok.

    Pechemre mind ketszer a nyar folyaman lettem munkanelkuli, amikor alig van mozgas a nyomdaiparban a szabadsagok stbk miatt.

    Elvegeztem egy vagyonor tanfolyamot is, masodik ''szakmanak'', hogyha ugy hozza a helyzet akkor ne halljak ehen ha nem talalok munkat.

    Amugy senkinek sem kivanom a ''reggel megveszem az Expresszt, kiolvasom, es dobom a kukaba, mert nincs benne allas a szamomra'' tipusu remalmot.

    Idegileg kicsit kikeszultem mire uj allasom lett.

    U.i.: mostanaban azon diozom, hogy el kene vegezni egy targoncas tanfolyamot + meg vmi egyszeru es gyorsan elvegezheto masikat is, hogy azzal is noveljem az eselyeimet a munkakeresesnel.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák