Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HummeRC

    senior tag

    válasz fene_vad #9898 üzenetére

    Egyetértek. 3g-nek nem sok értelmét látom minipcie-ben. Azt ad a szolgáltató fillérekért (esetleg ingyen) usb-set.

    Viszont a Broadcom HD gyorsító nem csak a HD videókat gyorsítja, hanem a flash oldalakat is. (Valamint láttam már neten olyan bejegyzéseket is, hogy nemHD videók dekódolásában is segíthet.) Játékok csak abban az esetben lesznek gyorsabbak/játszhatóbbak, ha flash-re épülnek, mint manapság a minigames-ek többsége. (Bigfish, Youda, Alawar, Reflexive és kiadó társaik játékai...)

    Minipcie 3g-nek akkor látom max értelmét, ha használható gps is van benne. Bár arra inkább van külön gps készülékem. :B

    Youtube-on vannak fent videók a Broadcom kártya képességeiről. Pl hd videó lejátszás, vagy flash netezés vele és nélküle. Ég és föld...

    [ Szerkesztve ]

  • Dave™

    nagyúr

    válasz fene_vad #9898 üzenetére

    A belső 3G modemnek pont az a lényege, hogy nem kell külső, tehát semmi nem lóg ki/le a gépből, és nem kell mindig ki-be dugdosni. Szerintem irtó kényelmes és hasznos, hogy egy kattintás és megy a net. Miért lesz gördülékenyebb a böngészés a broadcom chip-el? Csak a dekódolást gyorsítja, a Flash HD ill. H264 tartalmak esetében, nem értem mi köze a gördülékeny böngészéshez.

    #9899: kezeli, igen. És pont ez a baj az egésszel, hogy annyi egy WD TV lejátszó mint a broadcom HD, és mivel előbbi céleszköz, ezért sokkal alkalmasabb is erre (mellesleg valahol írták a broadcom HD-ről, hogy nem tudták kitenni D-sub-ra a képet vele, ebből nem tudom mi igaz). A HSDPA modem a 3G modem, ua. mint a külső USB-s (amit a szolgáltató ad), csak ez belül van, tehát nem kell mindig bedugni, meg nem foglal egy USB-t.

    #9900: ha jól értem azt mondod, hogy egy oldalon ha nem fut a flash videó, csak be van ágyazva sok, akkor is gördülékeny a görgetés, mert a broadcom dekódolja? Ez biztos?

Új hozzászólás Aktív témák