Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz hanee #7135 üzenetére

    Szia!

    Van abban valami, amit mondasz.
    Érdekes ez a lassabb gép gyorsabb gép dolog. Jó ok biztosan jobb érzés lehet a májnak, ha a Crysis fullmódban, akadásmentesen ellépked egy űberbrutál C2Q dupla SLI-s gépen, de el sem indul a régi P4-en. De mennyit is játszik egy átlagos felhasználó a legújabb játékokkal és menyit használja "csak" képézetegtésre, Internetre, office-ozásra???
    Bár mindenki vegye azt ami kell neki, használja azt ami jólesik.

    Nevetni fogsz. Azt sem tudom milyen a gépem BIOS-ának a verziója. Mert nem érdekel, pedig kellene az oprendszr miatt.
    Pedig évek óta foglalkozok informatikával és nemcsak felhasználói szinen.
    XP vs. Vista. Érdekes. A noteszemen járt már mindegyik. A legjlentősebb különbségnek azt vettem észre, hogy a Vista 1:25-e helyett 1:15 alatt indult az XP.
    Mondjuk nem erőtlen a gép (kétmagos 1,9GHz-es AMD, ATI X1270 IGP, 2GB Transcend RAM...)
    Amúgy majdnem Wind-em lett, csak zavart a 10"-os TFT, meg a kicsi akku, 3 órás üzemideje. Kicsinek éreztem, így lett subnotesz a Wind-projectből... :) A 12,1"-on már kényelmes(ebbe)en el lehet férni, meg z ellépked akár 5 órát is akkuról. Igaz, le van butítva a megjelenése a Win2000 szintjére.

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák