Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guti86

    tag

    válasz haralambusz #4256 üzenetére

    sztem ahhoz is csak vista driverek vannak. a netről kéne leszedni az xp-seket...
    a gx 610nél ez van.
    de nekem meg abban segíthetne vki h ahhoz melyik vidkari drivert rakjam fel...

  • házimozis

    tag

    válasz haralambusz #4256 üzenetére

    INSTALL DRIVER-re és nem csinál semmit

    Nem újdonság. De nem is veszteség. Az autorun felhozna egy menüt, ahol az összes drivert szépen sorban (kérdezve persze) feltelepíti. Intézőből kézzel is lehet indítani az autorun-t, vagy akár a telepítési könyvtárakra mutatva a szokásos eljárással telepíteni. Már ha van rajt XPhez valami. Elvileg kellene legyen, mert a gyári support még kínál ilyet.
    [link]

    Mindenkinek
    Minden MSI noteszhesz van gyári support (driver) weboldal. Tessék kikeresni, és csak azután kérdezősködni.
    :U

    Darth Revan
    Cikk jó. :K (Word helyesírás ellenőrző rulez.)

    én
    Kicsit OFF: a hűtőpad jól szuperál, kaszálja a celziuszokat. Még csak light-os office teszt volt, de ott is 4~8 fokot leharap.
    Yo! :C

    Szerviz (rém)történet
    Ez azért is szánalmas, mert fogja magát a peches user, és gép beadás előtt, csinál egy everest riportot, aztán mikor visszakapja megint. A szoftvertartalomért ugye nem felel a szerviz (gari is írja) de ekkora parasztságot sem fognak többet elkövetni, mert bizonyíték mentén az összes felügyeleti szervüknél kell feljelenteni őket ilyenért.
    Mentségükre legyen mondva, ha nincs azonos alkatrész (ram667) akkor betehetnek egyező kategóriájut is (ram533), de nooormális szervizben ezt listán közlik gépátadáskor. (extra szolgáltatásban tán fel is hívnak - álmodozom ;] )
    A "hibához köze nincs alkatrész"(ek) cserélgetésére viszont nincs mentség. De ez a stílus sem újkeletű, már évtizedek óta a javítóipar egyik sajnálatos negatívuma - nálunk. :(((

Új hozzászólás Aktív témák