Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz beta #649 üzenetére

    CPU VID-et kell emelni? O.o Én eddig mindig a CPU voltage-el emeltem. Nem emlékszem pontosan de a VID az százalékosan emel ugye? Tehát 3.3%-al etc. Csak a VID-et emeljem majd vagy azzal együtt a "CPU Voltage"-t is? Most 3.8GHz-n tesztelek épp blendel 1.408V-on. Eddig max 47C volt de nem tudom ez még meddig emelkedhet. Ill. ez csukott ajtó mellett van és most elég meleg van... ha nyitva az ajtó akkor 44C körül van. De ez mindegy is mert bármilyen körülmény közt tartani kell egy elfogadható hőmérsékletet, legalább is nekem ez a elméletem. :)

    PS.: Na sikeresen újraindult a gép bár sztem ez a megfeszített mem timings miatt (7 7 7 18 1T @ 1600MHz Kingston HyperX 1600mhz - bírta egy fél óráig. :D), nem tudom mi lenne az ideális uh visszatoltam autora nagy difi ugysincs. Viszont most megnéztem és nálam nincs ilyen h CPU VID csak CPU VDD, ere gondoltál?

    [ Szerkesztve ]

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák