Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TexT-BoY

    addikt

    A topic azok kedvéjért nyitódik akik arra éreznek néminemű belső kényszert hogy 1colos kijelzőn nézzenek filmeket a buszon. Persze először is tisztázni kéne pár dolgot, szóval -Pontosan mitöl válik egy mp4 lejátszó mp4-essé?
    -Mi a fő külömbség egy PMP lejátszó és egy Mp4 között?
    -Mivel nyujt nekünk többet egy mp4 lejátszó egy minőségi mp3al szemben?
    -Pontosan mi is a célja az mp4 formátumnak és mi külömbözeti meg a DivX, XvidD, Avi.. stb formáumoktol.
    Miután ezeket a kérdéseket tisztáztuk el lehet gondolkozni azon hogy mire is van az emberfiának szüksége? mp3, netán mp4 vagy mpm. Aztán lehet itt a topicban nyomatni a jobbnál jobb mp4es lejátszókat.

    A topic nem titkolt szándéka továbbá hogy az ''mp3 lejátszók... melyik?'' cimü topicból kiszürjük az oda öszintén szólva nem való hozzászólásokat. Áljon hát itt az egérmozisok topicja is. :R Lets go mp4. :C

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

  • TexT-BoY

    addikt

    válasz rumos14 #3 üzenetére

    de a topicot jolenne ''komolyan'' venni a lehetőségekhez képest... ;)

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

  • TexT-BoY

    addikt

    Én kedztem de nekem nem csak kizároalg negativ tapasztalatom van.. Ott van pl a dimarson féle player.. Láttam már 1-2 dolgot amit a dimarson épitet a samsung szárnya alatt és nem lettek rossz cuccok. Lehet összehoztak most egy értelmesebb Mp4es-t is. Szerintem a nyitó hozzászólás nem volt negativ, rumosék picit elrontották a dolgot az tény, nem szemetes kukának szántam a topicot és valóban, lehet hogy inkább lebeszélésre lesz jo a topic de legalább arra maximálisan. Minden további nélkül meg lehetne végre definiálni ÉRTELMESEN az első hszba feltett kérdéseket hogy segiteni lehessen a topiccal, ne hátráltatni. Szóval gondoljátok át ezt a dolgot mégegyszer...

    PS a szuzuki VS golf nem ide tartozik de hulladék fauvét életembe nem vennék.. Ez sokkal szubjektivebb dolog mint egy Mp4 player és nem mellesleg az MP4 palyer kérdés sokkal több embert érnit..
    PS2. a topicot takarittatni fogom csak hogy tudjatok rola.. a cim pedig nem az hogy ''Mp3 playerek.melyiket? ''nagy OFF részleg''.

    [Szerkesztve]

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Új hozzászólás Aktív témák