Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hugo85

    aktív tag

    válasz ponti_ak #9494 üzenetére

    Meglesz főnök :K , a bugyi mindig rajtam... izzéé, rajta van ;]
    Amúgy azt vettem észre, hogy a Fuze hangerőállításnál (ami ugye a wheel tekergetésével megy) mindig pattan egy kicsit, minden fokozatváltásnál. Nem igazán zavaró, inkább csak furcsa jelenség. A rádiója egyébként - bár néha kásás - egész jó vételt produkál, a Diva Gem-nél sokkal jobb, de még a mobilomat is veri valamelyest, ugyanakkor a rádió kezelése nem annyira frankó, csatornák között például csak előre lehet közvetlenül lépteteni, ha mást szeretnél mélyebben bele kell mászni a menübe. Az automata keresés elég tápos volt, még pár szlovák, recsegő adót is megtalált :DDD

    A minimum brightness egyébbként fentebb kellett tolnom 2-3 fokozatban, különben nappali fényben esélyem sincs kültérben. Az akku pedig viszonylag gyorsan merül, eddig olyan max 3-4 órát ment, és már azt jelzi, hogy csak félig van, igaz nem volt teljesen feltöltve akkor sem, amikor a kiképzést kezdtem. Mondjuk a hangerő olyan 50-75% között van folyamatosan.

    Van még némi anomália is a tarsolyában, akitől vettem rajta felejtett némi (creative commons license alá tartozó, telejesen legális, szabadon felhasználható) zeneszámot, illetve fantom módban maradt rajta 4 diktafonfelvétel, ami mivel fizikailag nincs rajta, de valamiért kijelzi (PC-vel sem látom őket) se le nem játszható, sem törölhető. Azt hiszem teljes formázás lesz a vége, miután lemetettem ezt-azt ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák