Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    Na unokatesóm, ma lehozta a csudaPTI-t. Kinézetével kapcsolatban érdekes, h a hátulja fém. Másik nagy érdekessége, h a kép, (mint a linkelt képen) nem középen van, hanem el van csúszva (jobb oldalon vastagabb a fekete sáv :F :U ). A menüje elég ... :W , elég logikátlan, elég nagy tanulást igénye, majd a tulajnak. Kipróbáltam a videó lejátszási képességét, hát egy nagy hoki, vibrál, elmosódott, szaggatott egyszerűen élvezhetetlen. (vagy csak szar videó volt rajta :F ). A meizu-m ehhez képest ..., pedig azt mondják, h az se vmi nagy szám videó terén.

    Na és a lényeg a hangminőség: Először a cx300-mal próbáltam és nem is tűnt olyan borzasztónak. Mondjuk, majd letesztelem a Meizu-mal uazzal a számmal, úgy lesz érdekes a dolog. (persze, majd ha visszakapom) És ezután kipróbáltam a Pti-t gyári fülesével, na igen, egyből beugrott az a mondat, h a lejátszóhoz mellékelt füles kuka, most értettem meg csak igazán. :Y :W A meizu-hoz adott füles, ehhez képest nagyon jól szól, ezért is volt egy kicsit csalódás, amikor megvettem a cx300-zat, annyira dicsérték és vmi nagy csodára számítottam, de elmaradt, viszont van jó sok mély. :C

    Más, szerintem ez tetszeni fog nektek is;) : Megkérdeztem uncsimat, h mi volt az üzletben. Azt mondta, h bement és mondta, h mp3-at keres 10k-ig. Az eladó srác először MOMO-M-Cube-t mutatott neki, ami kinézete nem jött be uncsimnak. Úgyhogy mutatott egy másikat, ami a már ismert PTI lett(ami ugye nem mp3, hanem 4 :W ). A srác, azt mondta, h jó kis lejátszó és 5-t vittek már el aznap belőle (hisziapiszi :F :N ) És azt is mondta, h azért ilyen olcsó, mer kifutott darab és már a gyártók az mp4-eiket inkább nagyobb képátlóval hozzák ki. (ebben lehet vmi :F ) Aztán uncsim rákérdezett a Clip-re is és mondta a gyerek, h jó kis lejátszó, csak arra várni kellett volna egy hetet, meg különben a pti is jó+ az 4 gigás. Aztán elmesélte uncsi neki, amit tőlem hallott, h optimális esetben érdemes kb. ugyanannyiért venni egy fülhallgatót, mint amennyibe maga a lejátszó került. Na ezen a srác, csak röhögött, meg azon is, h vki 10k-t kiad egy fülhallgatóért. Azt mondta, h a Pti -jé is megfelelő, na ezen meg én röhögök. :DDD :DDD :DDD :DDD

    Bocsi, kicsit túl hosszúra sikeredett! Joccakát!

    ottoarc: Köszi, majd meglátom, de nincs kedvem ennyit kínlódni vele, hátha megjön lassan.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák