Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tonyrulez

    őstag

    válasz Fandango #61122 üzenetére

    A Keepass nem szinkronizál felhőbe, azt neked kell megoldanod. Ahhoz hogy a böngésző bővítmény működjön, vagy felhőből kell a jelszókonténert mindig lehúznia, vagy folyamatosan futnia kell a háttérben egy (feloldott?) Keepass asztali alkalmazásnak ami kiszolgálja azt. Tusk volt eddig a legjobban használható bővítmény, de a Google Drive szinkron pl. megszűnt működni minden böngészőben ami nem Chrome, aztán inkább nem is folytatta a dolgot a fejlesztője. Volt hosszabb leírása amit nem találok, de ennyi van a nyitóoldalon is:

    Why is it unsuppored? Because I no longer prefer the keepass ecosystem. I believe version control and data sync should be a core feature of any password manager.

    Próbáltam a másik opciót is, olyan bővítmény ami futó Keepasst igényel, és valami HTTP csatornán keresztül kapja tőle a jelszavakat. Hát, nagyon nem jött be. Azt hogy felteszed a Keepass-t, te kell gondoskodj a szinkronizálásról, és böngészőbe/telefonra 3rd party app-okat próbálgass, azt meguntam. Bitwarden-ből van hivatalos app mindenre, tökéletesen működik, szinkronizálás beépített, rendesen kitölti a belépsi formokat imádkozás nélkül, és ingyenes. Nekem ez megérte a váltást.

    [ Szerkesztve ]

    4 8 15 16 23 42

Új hozzászólás Aktív témák