Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dellfanboy

    őstag

    válasz vendingo #95051 üzenetére

    Leginkább a szállás árak en tavaly nyaron vadkempingelve neztem meg Wadden islands.ot. persze vadkempingezni tilos de mivel ny europa en azt mondanam hogy nem olcso, de booking.com trivago, airbnb-t szerintem korrekten tudsz keresni az igenyeknek megfeleloen.

    milyen ott a közlekedés aszfalt jo, katyu nincs, a trafipax sok (holland talalmany by gatsometer B.V.)

    látnivalók ez meg olyan kerdes hogy mi erdekel? en nekem tokre tetszettek az itteni hajo/auto muzeumok, megnezni hogy keszitik a Heineken-t is izgalmasnak tunik, esetleg keszithetsz sajat sajtot gouda-ban, en meglestem az Ajax, Psv, Fejenord stadiont, motoGP Assen-ben tavaly parades volt bar szarra aztam, meg van 2 szuper vidampark

    szerintem erdemes egy benelux kirucannast szervezni, esetleg E franciaorszagot is bevonni (dunkirk) de csak Hollandiaert en nem utaznek

    jah es a bestbikingroads szerint hollandiaban 121 jo utvonal van mig Mo-n 30, szoval vanak jo utak is erre [link]

    [ Szerkesztve ]

    eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Új hozzászólás Aktív témák