Keresés

Hirdetés

  • PlayStationre tarthat a Palworld?

    gp PC-n és Xbox-on is roppant népszerű a játék, vélhetőleg csak idő kérdés míg a Sony gépeire is befut a program.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz freelanced #87795 üzenetére

    Jah akkor nem szóltam. Két hónapig? Ne viccelj, szezon felénél tartunk még csak! :))
    Én év vége előtt még simán cserélek olajat, pedig május elején csináltam. Amíg nem jegesek az utak, addig megyek. :K

    A nagy kérdés, hogy mit kezdjek két liter Motul 5100-zal? Vegyek egy litert hozzá és menjek még egy periódust ezzel a vacakkal, vagy dobjam ki a maradékot? :D

    Szerk:
    Te is kicsit túlgondolod ezt a fékbetét dolgot, nem?
    Vegyél vmit, azt jóvan!
    Hogy organikus, vagy szinterezett, az felhasználástól függ. Gondolom utcán nem fogod túlhevíteni, illetve fontos a nedves fékerő.
    Valamint hogy mennyire eszi a tárcsát, az hosszútávon mindegy.
    Mindkettő kopik. Nincsenek csodák. Ha nem tárcsát veszel, akkor a betétet cseréled gyakrabban. A végén kb ugyanott leszel.
    (Persze érvként szokott elhangzani, hogy nehezebb egyben kiadni 80k-t tárcsára. De nekem ez nem érv. Élettartamra leosztva nem drága. Nekem a motorom Drivvo szerint napi 12 fontban van - áprilisi vétel - alkatrésszel, szervizzel, benzinnel, köcölékkel. Itt kint ezt nem drága üzemeltetni. Persze egyben kiadva javításra 400 fontot szar, ha nincs miből. De ugyanaz mint naponta 12-t. Szerintem.)
    Ami minőségben tényleg számít, hogy van-e hangja. Egyrészt kurva zavaró szerintem, ha visít a fék, másrészt kisebb a fékerő is ilyenkor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák