Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz pityaa23 #39662 üzenetére

    Én motorral mentem és akkor így a kellemest a hasznossal. motoroztam is egy jót. Én is 200km-re vagyok. :K

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

  • .mf

    veterán

    válasz pityaa23 #39662 üzenetére

    A webshopoknak ez a 8 napon belül elállós dolog rettentő nagy szívás (dolgoztam régen egy webshop-rendszer fejlesztési projekten, akkor panaszolták), ezt egyszer eljátszhatod velük, de utána nagyon csúnyán fognak rád nézni. Azért nézz körbe a környékeden is, hátha akad valamilyen bolt, hacsak nem a világvégén laksz, kell legyen valami. Vagy: eleinte én is azt terveztem, hogyha csizmát és sisakot is cserélek, akkor kimegyek Bécsbe végigpróbálni a Bike Expert és a Louis kínálatát, és az ottani alacsonyabb árakon bevásárolni (bár a forint-árfolyam alakulásával ez most már nem biztos, hogy áll).

    Az ST-t nem írnám le ilyen gyorsan. A hátsó része 1:1 ugyanaz, a különbség, hogy a 3 damilos rögzítő helyett 1 cross-jellegű gyorscsat van, így egyszerűbb és gyorsabb le- és felvenni; nincs orr-szellőző; kicsit más a lábfej elülső részénél a felület kialakítása.

    A Forma is Sidi-hez hasonló lábforma, engem az is nyomott.

    Superzone-ban Mugen meg még vmit néztem, de egyből kiejtettem őket, mert fix volt a bokájuk.

    Lábformára nekem a legjobb a TCX volt. Kevesen múlott, hogy nem az S-Speed lett. A bokavédelmi rendszere benne mozgáskor jobban korlátozott; meg árban a határon volt. Az RS2 Evo is nagyon jó csizma, csak nagyon drága volt. Euromotornál 68 ill. 107k voltak. Az elődmodell nem-Evos RS2-t akciósan egy Szfvári boltban 77k-ért is megtaláltam később.

    Ami végül lett, a Gaerne GRW a moto.hu-tól. Lábforma-kényelemre csak egy leheletnyi különbség volt, ellenben ennek a bokavédelmi rendszere szimpatikusabb. Jobban hagy mozogni, gyalogolni, leguggolni, viszont merevebb, mint a TCX, a boka alsó védő része is nagyobb és jobban körbefogja. S csak 50k volt, ennél még külföldön is drágább.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák