Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Kolondrum #30432 üzenetére

    nem a leengedésével van a baj, hanem hogy miért nem volt képes megkérni azt a kedves rokonát, akinél tárolja, hogy ugyanmár nézzen rá 1-2 hetente vagy bakolják fel a francba :(

    &rew: az a baj, hogy tettszik, és pl azt az árkülönbözetet amivel a többiek többe kerülnek, ráköltöm akkor legalább tudom, hogy igen ez meg az meglett rajta csinálva, bikakábellel nem lesz gond, mert új akkut vesz bele azt ígérte, de a gumikérdésen vagyok nagyon nagyon felmérgesedve és elszomorodva.... és amúgy az olajcserére én is gondoltam, akár ott helyben indulás előtt, de ha az olajszakik itt azt mondjátok, hogy 1 év alatt normális tárolás mellett nem lehet rossz az olaj (olyannyira, hogy a próbakör erejéig jó) akkor azt nem cserélném le ott rögtön.... a távolság is az ő javára játszik, mivel 1 órára vagyok kb. tőle

    szerk: itt van még egy hasonló darab árszint közel azonos, csak kereskedőtől van, és tipp toppnak néz ki, "csupán" a fékkar vége hiányzik, most vagy sikerült úgy elborulnia, hogy volt rajta bukókeret cső stb. és a gyári indexek meg oldalidom meg tükör egyáltalán nem szenvedett semmi kárt, vagy pedig fel lett szépen építve az az oldala szépen, kivéve a deknit, mivel azon volt bukócső

    és ne értsetek félre, nem a kínálat legalját céloztam meg, csupán ezek olyan árfekvésű gépek, amikre rátudom költeni azt amit rá kell(het)

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák