Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #124235 üzenetére

    Igen nem olvastad el addig így már értem. Viszont akkor ne az általános minta alapján reagálj csak. :N

    ...amit tud tenni az ember a helyzettel. Igen lehet pattogni ezt kiveséztük miért nem kivitelezhető úgy általánosságban sem, ahhoz kéne megfelelő jogi háttér és pár vállalkozó szellemű alany is. A motorral meg el kell dönteni mi lesz, használom 3 évet és elbontom kiárulom vagy felújítom. Köztes megoldás van csak értelme nincs, mert az éppen használható állapotban tartott amolyan life supporton lévő gép az az ami tényleg állandó szívást tud okozni ezt meg már 1:1 tapasztaltam.

    A vélemény eddig sem zavart, engem az zavar amikor nagy kijelentések jönnek innen onnan vélemény formájában gondolkodás nélkül(megint nem neked, ne szedd fel). Nagyon könnyen lehet bírálni kívülről aztán mikor odakerül a sor, hogy a saját szarunkkal kell farkast nézni a szerelő / az oemparts előtt akkor hirtelen jön az ego és a néma csönd amire később valahogy mindenki elfelejt visszaemlékezni vagy ahogy megjegyezted leírni egy fórumon... és így születik a soha el nem romló honda mítosz és a szar olasz... :)

    KuZo én inkább egy Arduino + sim + gps irányba mennék el egy kis méretű saját akkuval meg feltöltős nettel a simre. Akár az is opció lenne ha megmozdítják dobjon róla SMS-t vagy mailt a telodra.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák