Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaboman

    nagyúr

    válasz Geresics #107934 üzenetére

    Jó kis motorozásnak hangzik, az a hegyoldal szuper lehetett, felénk is van egy ilyen, neve: Atomvillanás :DDD
    Olyan is, ha elrontod elég egyszer látni és többször nem biztos hogy kell. :K
    Rédei erdőkben több ilyen feljáró található, ezeket nem vállalom be én sem, nem azért mert magamat féltem hanem a motort sajnálnám összetörni ha nem sikerül.
    Ha itt elrontod és visszamegy akkor TKO!
    A gödör alján fellelhető pár idom, sárvédő stb........., ezek szerint egyeseknek nem jött ki. :N
    Mai napra terveztük mi is az endurózást, tegnap nekiálltam a légszűrő takarításának, erre szomorúan nyugtáztam hogy két helyen is elszakadt.
    Rendeltem is, de leghamarabb szerdára ér ide, így a hosszú hétvégi motorozás sajnos elmarad.
    Jövőhéten szeretném ha elmennénk Vinye irányába, aztán hogy sikerül e még képlékeny.
    Ha meg nem akkor lehet elindulunk felfedezni új vidékeket, Dudari erdőrészeken keresztül a Csesznek mögötti hegyekben.
    Ismerősnek is talán elkészül már a gép és tud csatlakozni hozzánk, hirtelen 2 motorossal többen lennénk.
    4-5 fős csapattal már nagyon jókat lehet gurulni.

    Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Új hozzászólás Aktív témák