Hirdetés

Aktív témák

  • feca81

    aktív tag

    válasz Flashback #497 üzenetére

    eloszor is kinezel egy motort,megalkudtok az araban,irtok 3 peldanyban adasvetelit. az adasveteliben mindenfelekepp szereplejen,h rejtett hibat nem tartalmaz, es ezt felelossege teljes tudataban kijelenti!!! ha kesobb megis kijon rajta rejtett hiba,biheted perre fel even belul. (kerdes persze,h megeri-e, nekem nem volt benne, nekem eluszott ez a lehetoseg). elviekben az eredetvizsgalatot az eladonak kellene csinalnia,de szinte mindig a vevo csinalja meg,h tudja nincs atb-szas. neked is jobb,ha tudod valoban elvegzik rajta. ccm-tol fuggoen 12-16E kozott van. pontos aatot nem tudok,mert mar tavaly cisnaltam,es tuti azota emeltek arat:) ezutan johet abiztositas megkotese. 400ccm felett kb 37E Ft alatta 7E Ft egy evre.befizeted az elso negyedevedet,es mehetsz az okmanyirodaba. ott atadod az igazolast az eredetrol,a biztositast befizeto csekkszelvenyt, az eredeti adasvetelit, a regi forgalmit,es johet az atiras. 12E Ft+ ccm-kent valamennyi.durvan 16 korul sozkott megallni. ott mindent ellenoriznek,bevonjak a forgalmit,es kapsz egy ujat ott helyben. persze elobb kezedbe nyomnak egy rakat csekket,amit be kel lfizetned,es ha azt is bemutatod,csak akkor:) atirashoz szukseg van ervenyes muszakira is!!! azt barhol megcsinaljak neked,ahol van motoros muszaki,de a legolcsobb az allambacsinal, a Kozlekedesi felugyeletnel. nekem anno a 125osre 2 eve volt kb 7E Ft. szoval ennyi herce-hurca utan a kezedbe kapod a forgalmit,de a torzskonyvet majd kesobb postan fogjak kikuldeni.de az nem is kell neked a motorozashoz,sot tiltjak,h nalad legyen,azt otthon kell tartanod. (ha vele lopjak a motort,akkor ciki:) )
    kb ennyi,ha valami nem ertheto szolj nyugodtan,kerdezz,nemreg keltem:)


    mod: meg mindig ninsc kesz a motorom,eshatarozatlan idore el is va nnapolva.kiderult,h 3 szivoszelep gatya,anynira elegett,h nem zar le. nem csodalom,h megette a 10L-t . ujabb 10E Ft... :O

    [Szerkesztve]

    Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

Aktív témák