Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x360elite

    őstag

    válasz oriic #2772 üzenetére

    "Szerk: amugy az uj filmet ugyanugy kulon kell kezelni, hiszen a jatekok is kulonboznek elozo filmektol, az eloszereplos sorozarol, animacios szeriarol es egesz estes filmtol is. Ezert felesleges szerintem osszehasonlitgatni hogy itt vagy ott mik hogyan tortentek."
    Ezzel végül is tudok azonosulni. Nem is a történettel van a baj (nagyon nem is lehet, hiszen egyelőre pont a történet az ami nem volt a filmben). Engem leginkább a karakterek zavartak, ugyanis mindössze kettőt sikerült eltalálni és most nem a régi filmekről beszélek, hanem arról, hogy ez egy játékból készült film, ennek ellenére szinte egyik filmbeli karakter sem hasonlít egyik játékbeli karakterhez sem (Sonya és Kung Lao kivételével).

    A régi filmek karakterei szinte egy az egyben olyanok voltak, mint a régi játékok (MK1; MK2; MK3; ) karakterei, ezért zavaró a mostani film, mert két karaktert leszámítva, nem lehet hova tenni a többit.

    Mondjuk én személy szerint Reptile-on röhögtem óriásit. Na mondom "mi ez a ki..szott Komodói varánusz".?.?. Mondjuk Liu Kang kislányos karaktere sem volt éppen meggyőző, De a legviccesebb mégiscsak a vámpír utánzat Shang Tsung volt.

    Persze nem vagyunk egyformák. Sokan csak egy jó verekedős filmet látnak benne, de rajongói szemmel ez az alkotás egy semmi lett. Remélem a folytatás (már, ha lesz) egy kicsit azért erősebbre fog sikerülni.

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák