Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz WestBam #11001 üzenetére

    Ha telefont is vesztek a flottában, nem elég a sim, akkor 2 év hűség megkötés is van. (míg csak sim kártya esetén nincs.)

    Én meg visszaolvastam az összes hsz-t kb. szeptember 25-ig, de kontakt névvel sehol nem találkoztam és email címmel sem. A három csomag paramétereiről van infó sokszor, tarifákról, miegymásról...
    Ami pedig engem illet egy pesti ismerősöm is DPI flottát szeretne, beszélt a mobilforce-val is, de kontaktot akkor se sikerült neki találnia.. Én hívogattam pesti fidesz irodákat, de mivel egyik sem az ismerős körzete szépen lepasszoltak, hogy nem nyúlnak át más kerület területére. Itt meg mindenki kéri a kontaktot, pedig az a mailcím sem lehet "univerzális". Amúgy sem voltatok egységesek, mert már azt is hallottam ide íróktól, hogy kell ajánlás és azt is, hogy nem is kell. A helyi kontaktomat tudom, de Pestre az nem lesz jó, állítólag, bár jó lenne minél gyorsabban elintézni bármelyiket...

    időpont, időkorlát, időablak, sem igazán ismerős fogalmak nekem, mintha nem lehetne bármikor átlépni, hanem csak adott nap(ok)on és ebből fakadhat, hogy 2 nap, vagy 2 hét (sem) egy flottához jutás.

Új hozzászólás Aktív témák