Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz nextman #1970 üzenetére

    Miért ne lehetne? Korábban írtam a Clipper -ről. Én kijelölök bármit, másolás és máris ott van elmentve a Clipperben. Csak át kell tennem a Clipperen belül a megfelelő mappába.

    Bendo:
    2-3 évig biztos elmennek torrent üzemmódban is. Vannak direkt erre a célra való HDD -k. Általában a WD Greenekkel szokott lenni a gond. Van egy fejparkolás, ami pont ezt a célt szolgálja. Csakhogy gyárilag túl rövid időre van kalibrálva, és ezért pont a sok fejparkolástól lesz oda idő előtt. A WD is ismeri a problémát és kiadott egy szoftvert, amivel 5 percre ki lehet tolni a tétlenség miatti fejparkolást. Ez nem minden WD Grren -t érint és nem sikerült kideríteni, hogy mitől függ (gyártási hely, sorozatszám, stb). Van vmi program, amivel meg lehet nézni az adott vinyó állapotát, beleértve a fejparkolások számát is. Azért nem tudom a PC -s verziót, mert nekem a NAS -ra telepíthető egy S.M.A.R.T nevű program, ami ezt tudja. Na, az ilyen apróságok miatt írtam, hogy ilyen szerver, torrent, letöltés és egyéb háttérfeladatokhoz egy NAS -hoz képest egy miniPC csak kompromisszumokkal használható.

    [ Szerkesztve ]

  • interstate76

    addikt

    válasz nextman #1970 üzenetére

    Ráklikkelsz a bejegyzés számára, majd az eredményt hozzáadod a kedvencekhez, tetszőleges mappában összegyűjtve a téged érdeklő hsz-eket.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák