Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz winotto #4593 üzenetére

    Egyforma? Első blikkre feltűnt egy furcsaság és ennek kapcsán kutakodni kezdtem és minél mélyebbre ástam, annál több furcsaság jött elő. Ez a cég a Geniatech leányvállalata. Ott van az Aliexpresses link. Ezen kívül ezeket találtam.
    Az eredeti Geniatech ATV1200
    A Mygica variáció
    Mygica egy német oldalon
    Ha összevetjük a specifikációkat, akkor érdekes eltérésekre lehet bukkanni. Ami nekem nem világos:
    Milyen szabványú a HDMI kimenet?
    Milyen ram van benne? Van, ahol azt állítják, hogy DDR3. De az Alis linken van egy kép, amin a használati utasításra rakták a cuccot. Nem lehet túl régi, mert JB -s leírás. Na, ott DDR2 van.
    Milyen hangkimenete van? A Geniatech oldalán EZT hírdetik. Hááát.
    De ami a legjobban tetszik és tulajdonképpen ez szúrt szemet, hogy mi ez a cucc tulképp? A Geniatech több helyen hírdeti az XBMC supportot. Teszik ezt azért, mert Amlogic alapokra építenek. Bár a soc konkrét típusát nem írják. A Mygica ról viszont van infó a Német oldalon (szintén kiemelve az XBMC supportot). De akkor mit árulnak ugyanezzel a névvel az Aliexpressen??? Nemcsak a főcím árulkodik, hanem kicsit lejjebb, a logók között is ott van az RK. Akkor most hogy van ez?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák