Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Musaka

    senior tag

    Sziasztok.
    Szeretnék segítséget kérni.
    Történt hogy egy másik apró hirdetés kínáló oldalról vettem(2012 ősz) egy telefont. Előre elutaltam a kért pénzt de telefon helyett csak egy pozdorja lemezt kaptam :)
    Megtettem a feljelentés. Ma jött a rendőrségtől egy levél amiben közlik hogy az eljárást megszüntetik. Igaz meg van a tettes, aki még nem töltötte be az elkövetéskor 14. élet évét. Bűnösségét elismerte. Szülei mobil előfizetését használta a hirdetés feladására. Nagymamája számla számára érkezett a pénz, aki szintén tudod róla hogy telefonokat ad el. Állítás szerint arról nem tudod hogy nem postázza a készüléket.
    Az elkövető úgy nyilatkozott a rendőrségen hogy a pénzt megkapta, de közben eladta másnak és mivel szüksége volta pénzre nem utalta vissza.
    Ilyenkor a gyámja , szülei nem tartoznak anyagi felelősséggel az okozott kárért?
    Van lehetőségem a pénz vissza szerzésére?

    Előre is köszönöm.

    M.

  • Musaka

    senior tag

    Sziasztok.

    Sajnálom hogy ide kell írnom. De úgy néz ki átvertek. Vásároltam volna egy számítógépet. De sajna nem kaptam semmit. Nem írom egyenlőre le hogy kitől hisz azóta be se lépet ide.

    Kérdésem az lenne hogy én tegyem meg a feljelentés ismeretlen tettes ellen , akinek a nevére érkeznie kellet volna a csomagnak és az egész adás vételt intézte. Vagy a párom akinek a számla számáról lett a pénz elutalva?

    Köszönöm a választ.

Új hozzászólás Aktív témák