Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lizakattila

    senior tag

    válasz regvoltrossz #1343 üzenetére

    Szia!

    Nálam is 10-e óta megy a családi csomag CI modullal. Ezt mi is végigjátszottuk. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy én valahol olvastam valamit a 7 napról, csak azt nem tudtam, hogy ilyen döcögősen megy az aktiválás.
    18-án. reggel 8 körül vettem észre, hogy egyetlen kódolt csatornához sincs hozzáférés. Du-án 1-ig kb 3-szor beszéltem az ügyfélszolgálattal és ők mindent rendben találtak, azt mondták aktiválás megtörtént, lenni kellene minden csatornának - aztán a műszakiak is ígértek egy visszahívást.
    Valami úton módon du-án 4 körülre "magától megjavult". Rá 2 napra a műszakiak is visszahívtak. :DDD
    Mondjuk ettől függetlenül segítőkészek voltak, nem próbáltam meg elhajtani a fenébe, minden lehetséges megoldást megpróbáltunk végigzongorázni..

    (#1346) Z0mbi: Az tényleg faxa lenne, ha az ember magának "válogathatna össze" egy csomagot - de hát ettől még szerintem elég messze álluk. Én már így is elégedett vagyok, nincs túl sok fölösleges csatorna. Egyedül a Discovery Channel-t hiányolom nagyon. :O

    [ Szerkesztve ]

    "Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

Új hozzászólás Aktív témák