Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz gabe_ #73301 üzenetére

    Airsoftos példát is hozhattál volna.
    Amúgy én a fogyasztásomon meglepődtem, 6,74 l/100 km, '99-es Passat kombi, 1.9 PD TDI.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

  • nyogo83

    Topikgazda

    válasz gabe_ #73301 üzenetére

    Ha jol remlik nem probaltad azt a Runnert meg a Libertyt amirol pl beszelek ;)

    Az erolkodest nyilvan egy 50-eshez kepest merten kell erteni, mert pl van ami 30-40 masodperc vagy 1,5 perc alatt eri el a veget, van ami meg 15 sec. Ennyi a lenyeg es igy kell ertelmezni illetve a helyen kezelni.

    Az emlitett ket robogo pl azonos blokkos, csak felepitesben ter el, a Runner javara gyorsulasban.
    Volt hogy gyari 125-os Aprilia Sport Cityvel probalgattuk es siman lelepte ket lampa kozott ugy, hogy egyenletesen gyorsult 80-85-ig, mindenki azzal kezdte, hogy tuti nem 50-es.
    Annyi volt a titok, hogy iszonyat keves Km volt benne, meg egy Multivar, de bontatlan gyari blokk.

    Pont par napja volt nalam egy Kymco Super 9 50 2T. Az orat akasztotta 85Km/h-nal, ami erzesre valosan 70-75 ha lehetett, de 50-tol mar relative sok ido alatt erte el a veget(kb 30 sec). Ha abban is a hajtasra raszanna az ember egy kis idot, akkor nagyjabol egyenletesre kilehetne hozni azt a gyorsulast.
    A tulaja alatt pedig ora szerint megy 65-70 korul, de van kozottunk kulonbseg sulyban 64Kg vs 105.

    Nalam jobban senki nem tesz nagy ivben arra hogy akar fogyasztasi adatokban akar sebessegben/gyorsulasban magikus ertekeket irnak be, mivel :
    1. nem mas fogja tankolni helyettem
    2. attol hogy nagyobb vegsebesseget irok/jobb gyorsulast, meg en kozlekedek naponta a valos sebessegevel

    Az meg hogy valaki ismeretlenul csettint egyet az ertekek lattan, hidegen hagy(nem is ertem ezt a jelenseget, de ez az en szegenysegi bizonyitvanyom).

    Egy nagy hianyossagom van, hogy nagyon ritkan keszitek videot/GPS logot, barmit, de pont azert mert fel se merul bennem, hogy barmit is bizonygatni akarnek vele. :F

    De majd biztos lesz valaki, aki bedob par GPS-es logot remelhetoleg.

    macilaci78: az lehetetlen, egy PDTDI-bol szivni kell le a gazolajat mert termeli ;] Nekem 1.9JTD fogyaszt hasonlo erteket varosban/vegyesben. Bar van aki szerint ugyanilyen felhasznalasban neki csak 4 litert :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák