Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Tothgera30 #24483 üzenetére

    Egy barátomnak 4 éve kb. volt egy új SR-je, én 187 vagyok, mentem vele, nem éreztem kicsinek.

    ..ha, meg 4-5 éven belül beáll a villa, még a derekad is le fog szakadni. Ennyit az ízületekről. ;]

    Criton

    Nézd, az biztos, h 300.000ft körül nagyon nem lehet mellényúlni. Mondtam már, h ez nem Motowell kategória. Egy ilyen újonnan majd 6 kiló.

    ..amúgy, nem tudom miért hiszitek, h ismerőstől csak no1 motort lehet venni.
    SymbianOS sem tudja megmagyarázni, h miért ragaszkodott ennyire a leges legelső kinézett Aerox-hoz. Nem mondom, h melléfogott, de én biztosan nem ugrottam volna bele elsőre, úgy, h azon kívül egy másikat sem néztem meg.

    Visszakanyarodva az NRG-re, úgyis tudod, h olasz fan vagyok, de ami szar az szar. Régi, új 50-es Runner-ben, NRG-ben nagyon gyér ez a futómű, nem is értem miért erőltetik még most is. Eleve sokkal keményebb, nem mozog úgy, mint olajos, noh meg a fentebb említett zsírkitolás végleg merev villássá varázsolja, aminek hála szépen kikezdi a kerék, majd a kormánycsapágyakat.
    Nincs baj az NRG-vel, de kérdezz rá, h egy olajos SR első villa mennyi. Tippem van, min. 120.000FT.

    mod.

    Jah és igen, fotózd körbe. Mindenét.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák