Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NY_A

    őstag

    válasz DigitXT #13770 üzenetére

    Hasonlóképpen futtattam le ezt magamban én is! Számomra ismeretlen tényező volt a fogyasztás, nem tudtam vele kalkulálni! De ha ennyire minimális a fogyasztásbeli különbség, akkor valóban kár vele vesződnöm, mert túlságosan is hosszú távon térülne meg, ha egyáltalán megtérülne. Volt, hogy 4,5 liter az autóval is sikerült. Okirat hamisításba nem szeretnék belemenni.
    Hát igen, az időjárási viszonyokat is bele kell venni a gondolatmenetbe, ezt nem is gondoltam át. Autóban ugyebár nem sok mindent befolyásol, hogy esik, vagy fagy, motoron viszont igen! Ami a motor mellett szól, az az utazási idő. Autóval van, hogy majdnem 1 óra míg beérek. Természetesen ez forgalom függvénye. Motorral minden bizonnyal csökkenne ez az idő.
    Nagyon szépen köszönöm, hogy foglalkoztál a problémámmal! Úgy döntöttem hanyagolom ezt a motoros témát! Nem éri meg számomra!
    Minden jót!

    runner 125

    Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy elkezdjek egy motoros tanfolyamot! sem időben, se anyagiakban. Ezért gondolkodtam az 50 köbcentiben. De mivel minimális a fogyasztásbeli különbség, így nem érdemes vele foglalkoznom!
    Kösz szépen a tippet!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák