Hirdetés

Aktív témák

  • Xamaya

    újonc

    Üdvözletem Mindenkinek! :]

    Ha elmúlik Karácsony... Lehet, hogy nem hangzik túl jól, de örülök neki, hogy vége van. Igazából a palotai látogatáson kívül tragikus volt az egész, csak megpróbáltam szépnek látni... Hiába mondják azt, hogy közelebb hozza az ünnep a családtagokat, meg hogy érződik a szeretet, és az összetartás. Erről az egészről az a véleményem, hogy nagyon örülök, hogy ha ez a legtöbb embernél így van, de sajnos az én esetemben nem lehet összetartó, szerető családról beszélni. Pedig nagyon is szeretnék, és mindent megteszek az ügy érdekében, de ez már innentől nem rajtam múlik sajnos. :'[

    Zsaniról meg Szabiról alig tudok valamit a szünet óta. Jól eltűntek mindenhonnan. Se telefon, se msn, se semmi. Nagyon remélem, hogy nincs komoly gond.

    Suliról nem tudok mit írni, csak talán annyit, hogy várom, hogy lehessen menni. Mert attól eltekintve, hogy korán kell kelni, meg elég fárasztó az egész, szeretem. Mindig van valmi móka, úgyhogy ott legalább soha sincs unatkozás. Addig sem kell itthon lenni... Most elkezdtem a némettel komolyabban foglalkozni, meg találtam egy nagyon szuper tanárt is, úgyhogy örülök.

    Jocóm... ♥ Szörnyen hiányzik, de úgy néz ki, hogy holnap sikerül eljutnom Hozzá. Majd este kiderül. Félek, de sikerülnie kell, mert nagyon szeretném már látni! * imádom * :B

    Mit érzek Iránta(d)? Csupán ezt --->

    Ha tehetném minden nap szárnyra kelnék, Hozzád közel lennék, el nem eresztenélek, dalt súgnék a füledbe. Százszor mondanám hogy szeretlek. Ezerszer, hogy el nem eresztelek. Ha tehetném madár lennék vagy csillag, hogy éjjel nappal lássalak. Éreznéd mindig jelenlétem, de érezned kell így is, hisz Érted égek. Élem az életem bár szárnyak nélkül. Próbálom Hozzád elküldeni minden apró gondolatom levelek nélkül. Éjjelente álmodom, ilyenkor szárnyra kellnek vágyaim, hogy érezd mennyire szeretlek, néha ezért alszol nyugtalanul. Érzed a jelenlétem, csak nem foghatsz meg, Fizikai valóm földhöz ragadt, csak lelkem az, mi száguld féktelenül. Mikor elalszom - Hozzád, mire felébredek - vissza! Ezért vagyok sokszor fáradt, hiszen nem tudok megpihenni! Nem nyugszik szívem, míg nem Melletted pihen.
    Nem tudom mi lesz a válaszod eme üzenetre, de remélem öröké égő szerelmed, mi sohasem hazudik nekem, és örökké féltőn szeret. Ölelj mindig szorosan, soha ne engedj el! Mutasd meg milyen az amikor igazán szeretsz engem és soha nem hagysz el. Mikor minden perced velem töltöd, és boldog vagy tőle. Mikor én vagyok szívednek örökkön égő vágya, csillapithatatlan szomjusága.. Tudjam hogy értem élsz, engem nem feledsz, s ég a szíved mert igazán szeretsz. Nem néznél rá soha másra, hisz megőrülsz értem, nem okozol fájdalmat, mert őszintén imádsz engem.

    Ui.: Szerelmesnek lenni csudajó dolog. Meg csupa-csupa küzdelem és félelem. De végül mindig csak az az egy mondat a lényeg, hogy: Történjen bármi, bárhogy; Érte megéri küzdenem, mert kell nekem! ♥ Ich liebe Dich mit unmaßiges Verlangen!!! ♥

    Sziasztok, legyenek kellemes napjaitok! =)
    Pápá!

    [ Szerkesztve ]

    * Célozd meg a Holdat, ha elhibázod is, a csillagok közt landolsz! *

Aktív témák