Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz bteebi #38 üzenetére

    Uhh, ez a hiba benne maradt, valóban 1 kWh/10 órát akartam írni eredetileg :B . Egy 55"-ös TV simán bekajál ennyit!

    "pl. ne lehessen Józsi néninél 32°C csak azért, mert félmeztelenül szeret mászkálni otthon -20-ban is" Még 2 évvel ezelőttig ez meg is történt, de mióta megdrágultak az energiaárak, szerintem már az ilyen bácsiknál/néniknél sincs "jóvilág". Mint anno a főbérlőm......Budapest belvárosában béreltem szobát. A lakás relatív nagy volt, de egy régi, pazarló fűtési rendszert hajtó cirkó kazánnal fűtöttünk. A termosztát kint volt az előszobában, ami rendre olyan volt, mint a jégverem. A főbérlőmnek jeleztem, hogy nincs jó helyen, mert egyfolytában megy a kazán.....Az én szobámban télen 29-30 fok volt, a lakótársaméban 28, de nem nyúlhattunk a termosztáthoz vagy a fűtőtestekhez, mert a rendszer "temperálva van :U :DD ", elállítjuk :((( :o A főbérlő szinte mindennap ellenőrizte, ő is ott lakott. Persze mi időnként az utcát fűtöttük, de ő ebben a melegben érezte jól magát....Manapság is mennyi ilyen lehet még...

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák