Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabula

    őstag

    válasz dippe #42790 üzenetére

    Alapvetően Igazad van, csak én nem a "régi ender" minőségét, tudását és árát hasonlítottam a P1P-hez, hanem a P1S minőségét, tudását és árát az X1C-hez, azaz márkán belül, azért ez nem egészen ugyan az, mint a te példád :) .
    Az X1C-ben a P1S-hez képest a különbség a lidar, a jobb kamera spagetti érzékeléssel, a 100 C helyett 110 C bed, a színes érintőkijelző és az ezekhez szükséges erősebb alaplap, ja meg az alu oldallapok műanyag helyett, ami profibb kinézetet ad neki.
    A mechanika és a nyomtatási minőségük ugyan az, a különbség olyan plusz szolgáltatásokban van, amelyek sokaknak nem biztos hogy kellenek +500$-ért, én ezt gondolom. Mivel nekem már egy több mint fél éves Vision házba burkolt P1P-m van és sokat nyomtattam vele sokféle anyaggal, én azt gondolom és tapasztalom, hogy jelenleg nincs akkora hátránya, főleg ha van hozzá AMS, ami indokolná a +500$ kiadást az X1C-ért, de lehet olyan, akinek megéri, ezt soha nem vitattam.
    De megint leírom, hogy én senkit nem akarok rábeszélni semmire, nem is akarok vitakozni, csak leírom a saját véleményemet, egyébként meg mindenki azt vesz, amit csak akar, szeretne és tetszik neki :D .
    Veled sem szeretnék vitatkozni, csak próbáltam pontosítani amit korábban írtam, hogy a további félreértéseket elkerüljem :DDD :K .

  • Joshi

    titán

    válasz dippe #42790 üzenetére

    "Az X1C-nek van néhány nem pótolható feature-e. Ha ez egy táblázatban tényszerűen le lenne írva, mindenki maga dönthetné el, hogy van-e/lesz-e szüksége ezekre, vagy sem."
    Én pont így tettem, ezért esett a választásom a P1SC-re, más meg az X1C-t választotta. Tulajdonképpen mi a probléma?

    Az egy táblázatból nem derül ki, hogy pl a lidar használható ficsör vagy sem, ezeket valakinek ki kell próbálnia és prezentálnia kell. Erre vannak a fórumok és youtube videók, hogy a laikus ezek alapján tudjon dönteni. Én úgy ítéltem meg, hogy a lidar nélkül el leszek, illetve a jobb kamera és kijelző se fontos számomra. Jó ez így, hogy több vélemény van. Aki meg nem tud dönteni az vegye mindig a legfullosabb gépet és akkor utólag nincs megbánás.

Új hozzászólás Aktív témák