Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabula

    őstag

    válasz JulianSinulf #42771 üzenetére

    Valamit nagyon félreérthettél, mert én nem szóltam be sem neked, sem másnak, ott voltak az emojik és leírtam már ezerszer ezen a fórumon is, hogy végül mindenki maga dönt és azt vesz amit akar, meg hogy az X1C többet tud, de nem a nyomtatás minőségében, mint a P1-ek és akinek kell és tellik rá, vegye meg azt. Én is a véleményemet írtam le az összes rendelkezésemre álló információ alapján.
    Aki beszólt másoknak, az inkább te lehettél, a " Biztos irigyek." megjegyzéssessel (emoji nélkül), amit ha jól értettem, az itt posztoló P1 tulajokra értettél :D. Hidd el, sem rád sem másra nem vagyok és soha nem is voltam "irigy" semmiért.
    Mondjuk én is leírhatnám, hogy neked meg P1-ed nincs és akkor honnan tudod, hogy az mennyivel rosszabb, de ez már gyerekes vita lenne, inkább nem írom le ... :DDD .
    Azt is megértem, hogy ha már megvetted jó drágán az X1C-t, mindenképp meg kell indokolnod magad előtt is, hogy a lehető legjobb döntés volt az a +500$ kiadás, már csak ilyen az emberi psziché :) .
    Azt azonban figyelembe vehetnéd, hogy nem mindenki rendelkezik bőséges anyagi forrásokkal és próbál ésszerű kompromisszumokat hozni a vásárláskor, főleg egy hobbi esetében.
    A kérdező meg leírta az erre szánt pénzügyi keretet és mi többen azon belül ajánlottuk neki a P1S kombót, már ha egyáltalán Bambut akar venni, mert az pont belefér és nem fog vele rosszul járni.
    Részemről az erről a témáról szóló beszélgetést veled lezártam, a továbbiakban kérlek tedd te is ezt a többi főrumozó érdekében is. Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • Joshi

    titán

    válasz JulianSinulf #42771 üzenetére

    Fabula-nak igazat adok, ő egyértelműen csak leírta hogy szerinte melyik az észerű választás. Én például úgy döntöttem, hogy nekem bőven megfelel a P1SC, viszont Imy-t nem tudta eltántorítani senki az X1C-től. A lényeg hogy én is és ő is elégedett.

Új hozzászólás Aktív témák