Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tsilver

    aktív tag

    válasz Gaben92 #38613 üzenetére

    nekem Kobrán van 1 hónapja, összeraktam, azóta szépen nyomtat egyből (kell hozzá jó profile), persze lehet finomítani. A szokásos kérdés, mit szeretnél? Összerakod és menjen vagy játszani fejleszteni akkor Ender, vagy egyéb. Kobrához olcsók az alkatrészek, webshopból rendeltem, néz körül 3D-s kuponos oldalakon 10-20 dodót lehet spórolni általában

    AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

  • Mexbacsi

    tag

    válasz Gaben92 #38613 üzenetére

    Szintén kobrám van, használtam vettem kb 75k-ért, de kellett egy kis idő míg beállítottam a dolgokat rajta. Az auto bed leveling szerintem nem elég pontos, manuálisan kellett állítanom minden mérési pontnál, illetve vennem kellett szilikon távtartókat az ágy alá. Max tanulsz egy kicsit, ahogy én is tettem :DDD Szóval nem minden esetben bedugom és megy típusú gép (biztos van ilyen köztük, de fb csoportot olvasva gyakori, hogy állítani kell először). Viszont
    beállítás után nincs gond vele.
    Alkatrész van hozzá, szóval nagy bajod nem lehet. Talán annyi hátrányt mondanék, hogy sokkal kevesebb yt video, info van róla mint az elterjedt enderről. Ettől függetlenül mindent meg lehet találni, csak keresni kell. Illetve, FB csoportban (nem magyar) érdemes nézelődni, olvasgatni róla. A pei lap szerintem nagyon szuper, direct drive. Én nem bántam meg.
    Van néhány típushibája némelyiknek, (pl bekapcsoláskor kb 30 másodpercig az alaplap venti zúg mint az állat, csere megoldja. Lehet az újaknál már ezt orvosolták, nem tudom). Annyira nem zavar, mert egyébként működik.

Új hozzászólás Aktív témák