Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muratomi1

    senior tag

    Úristen azért tényleg elég sok telod volt mit ne mondjak :D nekem összesen volt 11db telefonom: az első egy tipikus darab sztem. Nokia 3410es: kb 7 éves lehettem.. Az első hibába bele is léptem ahogy kellett.. Egy régi online chates szar ami igazából csak arról szólt, hogy egy gépet lehetett kérdezni és ő smsbe válaszol. Persze mostani fejjel atkoztam magam a 9 vagy 90 ezres történetért.
    Aztán volt egy Sony Ericcson t250i. Uhh Vrally-val mennyit nyomtuk tesommal :D én bírtam csak anya vett magának egy Sony Ericcson K500i telot amit nem értett és én megkaptam. Számomra csoda volt hogy ilyen szép kijelzoje van és elhuzhato kameras védője van. Elképesztő sokat fényképezett de a joystick szar lett. Volt benne karates játék :D aztán kiszemeltem egy Sony Ericcson Z520it. A legkedvesebb telom volt, erre csereltuk be anyám sagemét és a k500it. Szivtam a fogam de utána imádtam hogy olyan jó hangszórója volt.. Aztán az egyik hülye kiverte a kezembol és nem kapcsolt be többet.. Azóta is a polcon hever hátha meg tudják javítani :) aztán volt egy LG KU250. MicroSD bővíthetőség, csomó zene, játék csak füles nem volt hozzá. Nem volt nagyon kedvenc. Aztán egy Sagem MyV55 vagy nem is tudom..mai napig megvan az LGvel együtt. Ezt elkurtam mert valami telefon kódot adtam meg neki és azóta se tudom. XD aztán jött egy Nokia 5220 xpressmusic. Imádtam . De a zenét külön gombokkal lehetett irányítani, fülese mai napig az egyik legjobb, de ellopták a tesomtol amit azóta se felejtek el neki. Aztán volt egy nokia 6555. Amit szerettem de semleges volt.. Megvan használható de ennyi. Utána a másik kedvencem amit akkoriban a legjobban szerettem volna és megkaptam az egy Nokia 5800 XpressMusic volt. Édes istenem mennyire allat volt :D 3 évig volt nálam megvan még de a tesom elkurta a rendszert rajta úgyhogy ennyi.. Sikerült a legjobb telomat megint elbaszni -.- utána egy nokia _C601 ami fényképezésre király volt , új symbian rendszer, csomó játék, frissitesi lehetőségek, fém cucc és órák alatti fruit ninja rekord megdöntések. Tesomnak ekkoregy huawei u230 volt v miafene nagyon régi androidos 2.1es rendszerrel a maga 500 mhzes procijaval és nem tetszett. Nekem gondoltam csak nokiam lesz mert az jó, megbízható és nem lehet széjjel rootolni a telot amit anno nem értettem minek.. Aztán kapott egy N8as nokiat amit nem szeretett es eladta.. Na itt baszta fel az agyam de rendesen.. Olyan képeket csinált hogy csak szedelegtem, nekem a fényképezés a csúcs erre eladja. Aztán egy velencei kiránduláson bevizesedett a paratol a c6osom. A képernyő krakk én megelrohantam a gsmlineba akik elküldték mert ez vizes.. Anyad mondom a szaros szilikon tok miatt.. És mondtam h soha többet nokia. Pedig istenuccse kurvajo lett volna egy e7es. De csodás módon nyertem egy Sony Ericcson Xperia Pro-t. Ősz óta megvan ami csoda mert kibasztak a kezembol, karcos, lehorzsolt állapotban van de ez a telo asszem évekig megmarad. Mert fizikai billentyűzettel könnyű írni, igaz nincs frissites már de stabil, 2 napig kibírja és amit vettem hozzá Sony fejhallgatot azzal elképesztő módon muzsikál. A legjobb teló eddig úgy érzem. Ja és tesom már kapott azóta egy Xperia Sola-t amiért azt mondom basszameg akkor is jobb a fizikai gombsor mert legalább nem kell aggodnom hogy elutok valamit :D huh kicsit hosszú lett xD bocsi

    take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

Új hozzászólás Aktív témák