Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz ali3m #4789 üzenetére

    nem olvastam el az elöbbi hozzá szolásokat rendesen
    Nem is kell mondanod.:DDD Az az igazság, hogy benéztél, és benyögtél a nagy világba vmi tök témába nem illő, furcsán megfogalmazott HSZ-t. Nem megsértődni kell, hanem picit konstruktívabban fórumozni. De mint látom, most javítottad a hibát:


    egy 3000+ sempron mellé nem biztos hogy érdemes 6600gt-t venni sztem.
    Így már van értelme a HSZ-ednek, és lehet vitatkozni róla.;) A mai játékok eléggé (és egyre inkább) VGA-igényesek, így előbb eszik meg vacsorára a 6600GT-t, mint a Sempront, pláne, ha az illető tuningolja is a prociját. Ezért írtam, hogy akkora különbség nincs az L2 cache miatt, hogy emiatt kéne lebeszélni egy 6600GT-ről. (Szép kártya, jó kártya, de messze nem csúcskártya, hogy ne lehessen kihajtani.)

    zolynet: nem arról van szó, hogy én vennék-e Sempront. Adott gépben az van, és nyugodtan mehet mellé egy 6600GT szintű kártya, ne legyetek ennyire előítéletesek.:U Vagy ha konkrét eredmények vannak, akkor tessék megosztani.:R

    Mod: ezt a HSZ-t még egy órája írtam, csak lehalt közben a fórum, ezért kénytelen voltam kimenteni. Viszont közben jött egy (költöi) kérdés Nimdától: igen csak az az L2 cache a különbség, ami sok esetben alig érezhető, 10%-on belüli teljesítmény eltérést jelent.:) Lehet, hogy a kollegák összekeverték az s462-es Sempronnal?:DDD

    [Szerkesztve]

Aktív témák